PolskaPolska Pn - Pt 8:00-18:00 508 056 695 / 508 056 696

Rozwiązania biznesowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Oferta

Współpracę z firmami w zakresie wyposażenia audiowizualnego staramy się opierać na zasadzie stałej współpracy obejmującej zarówno realizację sal konferencyjnych, szkoleniowych jak i dostawy indywidualnego sprzętu. Tak wszechstronna opieka pozwala zoptymalizować wyposażenie całej firmy, obniżyć koszty i zapewnić kompatybilność urządzeń użytkowanych w firmie. Współpraca projektowa przy nowych inwestycjach zapewnia ich profesjonalną realizację.

Oparcie się w ofercie o renomowanych dostawców i wysokiej klasy sprzęt daje firmie pewnie działające systemy będące dobrym narzędziem pracy i wspaniałą wizytówką przedsiębiorstwa. Sale konferencyjne wyposażamy w wysokiej jakości systemy prezentacji, systemy nagłośnienia, , systemy konferencyjne, systemy wideokonferencji, systemy centralnego sterowania oraz sprzęt wspomagający.

Oferujemy zaawansowane systemy nagłośnień gwarantujące zadowolenie użytkowników – w razie potrzeby posługujemy się symulacjami komputerowymi w projektowaniu tych systemów. Regułą dla firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę, jest natychmiastowy serwis i pomoc oraz przekazywanie informacji o nowościach w zakresie wyposażenia audiowizualnego.

Specjalną ofertę kierujemy do salonów handlowych, hal targowych, handlowych przestrzeni otwartych, obiektów sportowych i widowiskowych, obiektów użyteczności publicznej, kościołów w zakresie nagłośnienia i wizualizacji wielkoekranowej. Specyfika tych obiektów jest nam dobrze znana i potrafimy zaproponować optymalne, sprawdzone rozwiązania. W razie potrzeby zaproponujemy również sposób adaptacji akustycznej pomieszczeń. Niektóre firmy, z którymi utrzymujemy stałą współpracę znajdują się w zakładce nasi klienci.